Dlaczego stały dostęp do wody pitnej jest ważny?

Woda jest źródłem życia i nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady. Każdy dorosły człowiek powinien pić wodę w ilości dwóch litrów dziennie. Stały dostęp do czystej wody źródlanej jest szczególnie ważny obecnie, kiedy z roku na rok w okresie letnim mamy do czynienia z coraz wyższymi temperaturami. W pracy spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego tam powszechnie dostępny dystrybutor do wody ma ogromne znaczenie dla zdrowia i kondycji psychicznej pracowników, co bezpośrednio przekłada się na wydajność pracy.

Woda do biura – butelki czy dystrybutor do wody?

Zakup wody butelkowanej może się sprawdzić w małych firmach, gdzie pracuje niewielka ilość osób. Woda do firmy w takiej formie powszechnie jest dostarczana pracownikom, którzy wykonują swoje zadania na zewnątrz. Jednak jeśli chodzi o biura czy firmy większe lub takie, gdzie w pomieszczeniach biurowych przyjmowani są klienci i interesanci lepszym rozwiązaniem jest dystrybutor do wody, ponieważ zajmuje on mniej miejsca i jest bardziej praktyczny w użyciu.

Jakie dystrybutory są obecnie dostępne?

Decydując się na wstawienie do firmy dystrybutora przede wszystkim należy podjąć decyzję czy go kupić, czy też wynająć. W zasadzie obie formy są dosyć popularne. Istnieją dwa rodzaje tego typu urządzeń. Woda do biura w systemie butlowym jest dostarczana w pojemnych plastikowych butlach, z których się ją pobiera poprzez wygodne kraniki. Można wybrać drugą możliwość, która polega na tym, że woda do firmy jest pobierana bezpośrednio z wodociągu poprzez system nowoczesnych filtrów. W tym wariancie nie trzeba składować pustych butli, a także czekać na dostawę.